Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zapraszamy na jubileuszową wystawę

„55 lat z zabytkami” – taki tytuł nosi najnowsza wystawa w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. Prezentowane na niej obiekty wybrali pracownicy placówki. Ekspozycja jest zwieńczeniem obchodów 55-lecia MAH.

Zabytki, które zaprezentowane zostały na wystawie, na co dzień zamknięte są w muzealnych magazynach. 55. urodziny MAH są więc okazją do ich pokazania. Muzealia, które już od środy można oglądać na wystawie, zaproponowali muzealnicy. Wśród nich są zabytki archeologiczne, archiwalia, numizmaty, dzieła sztuki oraz zabytki ze zbiorów historycznych.

Odrywając się na chwilę od przedświątecznych przygotowań, warto odwiedzić Muzeum Archeologiczno-Historyczne. W piątek, 23 grudnia będziemy mieli dla zwiedzających upominki. Pierwszych 55 osób, które odwiedzą w tym dniu MAH, otrzyma muzealny kalendarz na 2023 rok. Zapraszamy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2022-12-21 13:45przez:
Opublikowano:2022-12-21 13:48przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:1189

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.