Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Muzyka dawna

Artykuły

 • Przedsionek Raju 2020 (w sieci, ale nie tylko)

  Z powodów pandemii wakacyjny cykl „Przedsionek Raju”, który popularyzuje muzykę dawną w małych miejscowościach w tym roku się nie odbył. Jednak powraca jesienią w zupełnie innej formule, która nie rezygnuje jednak z najważniejszego elementu filozofii projektu, a więc ambitnej i jednocześnie możliwie przyjaznej słuchaczom i widzom prezentacji muzyki, z którą często spotykają się po raz pierwszy.

  Czytaj Więcej o: Przedsionek Raju 2020 (w sieci, ale nie tylko)
 • „Muzyka w Raju 2020”

  W ubiegły piątek, 7 sierpnia 2020 r. Muzeum Archeologiczno-Historyczne miało przyjemność gościć głogowian i nie tylko na projekcji koncertów w ramach festiwalu „Muzyka w Raju 2020”.

  Na dziedzińcu Zamku Książąt Głogowskich, w historycznym miejscu i niepowtarzalnej atmosferze, rozbrzmiewała muzyka doby renesansu zaprezentowana przez Orkiestrę Kore i baroku wykonywana przez Consort fletów prostych Brouillamini.

  Już dziś zapraszamy Państwa na kolejne projekcje festiwalowe, które odbędą się 21 sierpnia o godz. 19:00 oraz 20:30.

  Czytaj Więcej o: „Muzyka w Raju 2020”
 • Muzyka dawna przenosi się do sieci

  Nie odbędą się zaplanowane na czerwiec i lipiec koncerty w ramach festiwalu „Przedsionek Raju”. Ta informacja na pewno zmartwi miłośników muzyki dawnej. Na szczęście, jak zapowiadają organizatorzy przedsięwzięcia, nie oznacza to wcale, że sam festiwal nie zostanie zorganizowany. Tegoroczny „Przedsionek Raju” przeniesiony zostanie do internetu.

  Czytaj Więcej o: Muzyka dawna przenosi się do sieci

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-05-31 10:58przez:
Opublikowano:2016-05-31 00:00przez: Mateusz
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:18268

Rejestr zmian

 • Brak wpisów.