Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Nagrody w pudełkowym konkursie rozdane

Konkurs „Historia w pudełku. Konrad I i Salomea w księstwie głogowskim” został już rozstrzygnięty. Jury miało twardy orzech do zgryzienia. Po długich obradach przyznano nagrody.

Organizatorem konkursu było Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie oraz Szkoła Podstawowa nr 12. Skierowany był do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu głogowskiego. Przedsięwzięcie cieszyło się sporym zainteresowaniem. Jury w składzie: Agnieszka Filipczak, Renata Matysiak, Anna Wawryszewicz i Katarzyna Berta oceniło dwadzieścia prac.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął Igor Galus ze Szkoły Podstawowej nr 6. Druga nagroda stała się udziałem Stanisława Krzysika ze Szkoły Podstawowej nr 14. Trzecie miejsce zajął natomiast Bartosz Szczepański ze Szkoły Podstawowej w Przedmościu.

Jury postanowiło wyróżnić pudełkowe prace sześciu uczestników konkursu: Julii Kopackiej, Martyny Burnos, Bartosza Czekaja, Krzysztofa Leszczyńskiego, Kaliny Bajer oraz Patrycji Trefoń.

Nagrody i dyplomy zwycięzcom i wyróżnionym wręczył Waldemar Hass, dyrektor Muzeum Archeologiczno-Historycznego oraz koordynatorki konkursu ze Szkoły Podstawowej nr 12 – Anna Sołtysik i Marta Potrykowska. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-17 10:46przez:
Opublikowano:2023-03-17 13:41przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:1124

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.