Jesteś tutaj: Start / Wiadomości

Wiadomości

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Uwaga zwiedzający

4 grudnia 2019

Ze względu na prowadzone w Muzeum Archeologiczno-Historycznym prace remontowe do 6 grudnia wyłączona ze zwiedzania jest wystawa „Pamięć głogowskich kamieniu”, natomiast do 8 grudnia wystawa „40 lat minęło… Historia Pomnika Dzieci Głogowskich” oraz ekspozycja obrazu „Święty Hieronim pokutujący”. W środę, 4 grudnia, czasowo wyłączana ze zwiedzania będzie również wystawa „Nasze najnowsze”. Za utrudnienia przepraszamy.

Przejdź do - Nagroda POLIN dla pracownicy MAH

Nagroda POLIN dla pracownicy MAH

4 grudnia 2019

Z przyjemnością spieszymy donieść, że Natalia Bartczak, zastępca kierownika Ośrodka Archeologiczno-Numizmatycznego Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie została laureatką prestiżowej nagrody POLIN. Uroczysta gala, podczas której wręczona została nagroda, odbyła się we wtorek w Muzeum Żydów Polskich POLIN. Naszej koleżance serdecznie gratulujemy.

Czytaj więcej o: Nagroda POLIN dla pracownicy MAH
Przejdź do - Wypracowali dobre praktyki dla muzeów

Wypracowali dobre praktyki dla muzeów

2 grudnia 2019

W Warszawie odbyło się seminarium poświęcone zagadnieniom rachunkowym w zarządzaniu zbiorami muzealnymi zorganizowane przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów oraz Polskie Stowarzyszenie Inwentaryzatorów Muzealnych. W seminarium wzięli udział także przedstawiciele Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Czytaj więcej o: Wypracowali dobre praktyki dla muzeów
Przejdź do - Coraz bliżej święta

Coraz bliżej święta

2 grudnia 2019

Na dziedzińcu Zamku Książąt Głogowskich stanęła już choinka. W jej ustawienie zaangażowali się pracownicy Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie. Świąteczne drzewko zostało udekorowane ręcznie wykonanymi ozdobami. Wkrótce rozbłyśnie tysiącem lampek.

Przejdź do - Wspomóżmy Głogowską Świąteczną Paczkę

Wspomóżmy Głogowską Świąteczną Paczkę

29 listopada 2019

Muzeum Archeologiczno-Historyczne włącza się w akcję Głogowska Świąteczna Paczka. W portierni placówki pojawiła się już puszka, do której można wrzucać pieniądze. W tym roku pomoc skierowana zostanie do cierpiących dzieci w domowych hospicjach.

Czytaj więcej o: Wspomóżmy Głogowską Świąteczną Paczkę

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:64794