Jesteś tutaj: Start / Wiadomości

Wiadomości

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Muzeum nadal zamknięte dla zwiedzających

Muzeum nadal zamknięte dla zwiedzających

9 kwietnia 2021

W związku z przedłużeniem przez Ministra Zdrowia ograniczeń związanych z SARS-Cov-2 z przykrością informujemy, że Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie zamknięte będzie dla zwiedzających do 18 kwietnia. W tym czasie nieczynna będzie również muzealna biblioteka. Zapraszamy jednak do obserwowania nas na facebookowym profilu MAH i korzystania z oferty online na stronie internetowej.

Przejdź do - Odszedł ceniony duszpasterz

Odszedł ceniony duszpasterz

6 kwietnia 2021

Zmarł ks. kan. dr Aleksander Walkowiak, kapłan senior Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej, związany między innymi z głogowskimi parafiami: kolegiacką oraz pw. św. Mikołaja. Ceniony duszpasterz i kaznodzieja, historyk Kościoła, autor wielu publikacji, znawca i miłośnik dziejów Głogowa, Ziemi Głogowskiej i Dolnego Śląska. Przyjaciel i donator Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie. Miał 87 lat.

Requiescat in pace.

Świąteczne życzenia

1 kwietnia 2021

Przejdź do - Muzeum zamknięte dla zwiedzających

Muzeum zamknięte dla zwiedzających

19 marca 2021

Wirus ciągle rozdaje karty. W związku z ogłoszeniem przez Ministra Zdrowia nowych zasad i ograniczeń dotyczących SARS-Cov-2, w tym zamknięcia placówek kultury, Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie od 20 marca do 9 kwietnia 2021 roku zostaje zamknięte dla zwiedzających. W tym czasie nieczynna będzie również muzealna biblioteka. Zapraszamy jednak do obserwowania nas facebookowym profilu MAH i korzystania z oferty online na stronie internetowej.

Przejdź do - Światowid trafił do muzeum

Światowid trafił do muzeum

16 marca 2021

Rzeźba, która od lat 70. ubiegłego wieku stała na osiedlu Chrobry, zostanie zachowana. Światowid trafił do Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie, gdzie zostanie poddany zabiegom konserwacyjnym.

Czytaj więcej o: Światowid trafił do muzeum

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:84739