Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Legendy głogowskie”

22 października 2021

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie kolejny raz zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem są „Legendy głogowskie”. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice. Składać je można w MAH do 3 grudnia 2021 roku.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia jest zaznajomienie najmłodszych mieszkańców miasta z głogowskimi legendami, rozwijanie zainteresowania historią Głogowa, a także twórczych zdolności młodych uczestników konkursu.

Prace zgłaszane do konkursu „Legendy głogowskie” powinny być inspirowane wybraną przez małego twórcę lokalną legendą. Technika wykonania tych prac jest dowolna. Nie mogą to jednak być techniki przestrzenne. Najmniejszy dopuszczalny format to kartka A4, a największy to arkusz A2.

Konkursowe rysunki i malunki należy na odwrocie podpisać, podając imię i nazwisko autora, jego wiek, tytuł pracy, adres i telefon przedszkola lub szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna.

Ogłoszenie wyników konkursu „Legendy głogowskie” odbędzie się w głogowskim muzeum dnia 10 grudnia 2021 roku o godzinie 12.00.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-10-22
Data publikacji:2021-10-22
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:756