Mistrzowie kaligrafii na start

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
24 października 2017

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie, kolejny już raz, zaprasza mistrzów pięknego pisania do udziału w Głogowskim Konkursie Kaligrafii. Przedsięwzięcie odbędzie się już szósty raz. Prace można nadsyłać do 30 listopada. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie werdyktu zaplanowano na 15 grudnia.

Kaligraficzny konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jego celem jest propagowanie idei starannego pisania oraz rozpowszechnianie umiejętności kaligraficznych.

Zadaniem uczestników przedsięwzięcia będzie wykaligrafowanie na kartce tekstu – 50 lat Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie oraz wykonanie własnego inicjału. Prace przyjmowane będą do 30 listopada. Najlepsze zostaną nagrodzone 15 grudnia. Uroczyste podsumowanie konkursu zaplanowano na godzinę 16.00.

Szczegółowe informacje na temat konkursu oraz jego regulamin znaleźć można na stronie internetowej www.muzeum.glogow.pl w zakładce edukacja/konkursy oraz na facebookowym profilu Muzeum Archeologiczno – Historycznego w Głogowie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-24
Data publikacji:2017-10-24
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:469