Podziękowania za uczestnictwo w naukowym festiwalu

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
10 października 2017

Rozpoczęła się głogowska część XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Jego inauguracja odbyła w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny. Uroczystość była okazją do uhonorowania szkół i instytucji, które od lat angażują się w to przedsięwzięcie. Podziękowania otrzymało także Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie.

Siedem lat temu, w 2010 roku, zawitał do Głogowa Dolnośląski Festiwal Nauki. Już rok później warsztaty i wykłady organizowane w Głogowie stały się integralną częścią przedsięwzięcia. W pierwszym naukowym festiwalu wzięły udział głównie głogowskie szkoły. Od samego początku DFN w Głogowie uczestniczyło w nim także Muzeum Archeologiczno – Historyczne.

Podczas głogowskiej inauguracji festiwalu pamiętano o tym. Muzeum oraz szkoły, które wzięły siedem lat temu w pierwszej głogowskiej edycji DFN otrzymały specjalne podziękowania od władz miasta i powiatu.

Hasło przewodnie jubileuszowego XX Dolnośląskiego Festiwalu Nauki brzmi „Nauka bez granic”. W ramach przedsięwzięcia, w głogowskim muzeum odbędzie się szereg wykładów i warsztatów. Dolnośląski Festiwal Nauki może być również doskonałą okazją do zwiedzania muzealnych ekspozycji. Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu nauki znaleźć można na plakacie załączonym do informacji oraz na stronie internetowej DFN http://www.festiwal.wroc.pl .

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-10
Data publikacji:2017-10-10
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:394