Dolnośląski Festiwal Nauki w MAH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 października 2017

Wykłady, pokazy i warsztaty – wkrótce rozpocznie się Dolnośląski Festiwal Nauki. W przedsięwzięcie włączyło się tradycyjnie głogowskie Muzeum Archeologiczno – Historyczne. W zamkowych murach uczestnicy festiwalu będą mieli okazję wziąć udział w spotkaniach z zabytkami, historią i sztuką.

W tym roku Dolnośląski Festiwal Nauki ma wyjątkowy, bo jubileuszowy charakter. Przedsięwzięcie organizowane jest już dwudziesty raz. W tym roku przyświeca mu hasło - „Nauka bez granic”. Głogowska inauguracja przedsięwzięcia, którego celem jest popularyzowanie szeroko pojętej nauki, odbędzie się 10 października w Miejskim Centrum Wspierania Rodziny.

Tradycyjnie już w organizację Dolnośląskiego Festiwalu Nauki włącza się Muzeum Archeologiczno – Historyczne. W ramach przedsięwzięcia, w środę11 października i w czwartek 12 października, odbędzie się w placówce szereg wykładów i warsztatów. Dolnośląski Festiwal Nauki może być również doskonałą okazją do zwiedzania muzealnych ekspozycji. Szczegółowe informacje dotyczące festiwalu nauki znaleźć można na plakacie załączonym do informacji oraz na stronie internetowej DFN http://www.festiwal.wroc.pl .

Pliki do pobrania

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2017-10-05
Data publikacji:2017-10-05
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:514