Konkurs plastyczny "Legendy głogowskie"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 listopada 2018

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym – Legendy Głogowskie. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice. Składać je można w muzeum do 10 grudnia.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia jest zaznajomienie najmłodszych mieszkańców miasta z głogowskimi legendami, rozwijanie zainteresowania historią miasta, a także rozwijanie twórczych zdolności młodych uczestników konkursu.

Prace zgłaszane do konkursu Legendy Głogowskie powinny być inspirowane wybraną przez małego twórcę lokalną legendą. Technika wykonania tych prac jest dowolna. Nie mogą to być jednak techniki przestrzenne. Najmniejszy dopuszczalny format to kartka A4, największy zaś to arkusz A2.

Konkursowe rysunki i malunki należy na odwrocie podpisać, podając imię i nazwisko autora, jego wiek, tytuł pracy, adres i telefon przedszkola lub szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna. Prace należy składać do 10 grudnia włącznie w pracowni edukacyjnej działu organizacji wystaw, wydawnictw i promocji w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Głogowie.

 Ogłoszenie wyników konkursu Legendy Głogowskie odbędzie się w głogowskim muzeum 17 grudnia 2017 o godzinie 12.00. 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-11-15
Data publikacji:2018-11-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:1452