Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Konkurs plastyczny "Legendy głogowskie"

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym – Legendy Głogowskie. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice. Składać je można w muzeum do 30 listopada.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia jest zaznajomienie najmłodszych mieszkańców miasta z głogowskimi legendami, rozwijanie zainteresowania historią miasta, a także rozwijanie twórczych zdolności młodych uczestników konkursu.

 Prace zgłaszane do konkursu Legendy Głogowskie powinny być inspirowane wybraną przez małego twórcę lokalną legendą. Technika wykonania tych prac jest dowolna. Nie mogą to być jednak techniki przestrzenne. Najmniejszy dopuszczalny format to kartka A4, największy zaś to arkusz A2.

 Konkursowe rysunki i malunki należy na odwrocie podpisać, podając imię i nazwisko autora, jego wiek, tytuł pracy, adres i telefon przedszkola lub szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna. Prace należy składać do 30 listopada włącznie w pracowni edukacyjnej działu organizacji wystaw, wydawnictw i promocji w Muzeum Archeologiczno – Historycznym w Głogowie.

 Ogłoszenie wyników konkursu Legendy Głogowskie odbędzie się w głogowskim muzeum 15 grudnia 2017 o godzinie 10.00. 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2016-10-13 09:44przez:
Opublikowano:2017-10-30 00:00przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:4099

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.